Είσοδος μελών

Χρήστης:
Κωδικός:
Να με θυμάσαι 

Απόκτηση πρόσβασης
Yπενθύμιση στοιχείων πρόσβασης στο e-mail σας.

e-shop

Tags

ΑΓΡΟΤΕΣ & ΔΗΜΟΣΙΟ

ΑΜΠΕΛΙ & ΔΕΝΔΡΑ

ΑΡΟΤΡΑΙΕΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ

ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

ΕΚΤΡΟΦΕΣ

ΚΗΠΕΥΤΙΚΑ & ΑΝΘΟΚΟΜΙΚΑ

ΠΛΗΡΩΜΕΣ

ΦΟΡΕΙΣ, ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΙ

Περιοδικό

Για συνδρομητές

Αγροτύπος Forum

Συγγραφέας
Συζήτηση
liakouras
Member
Προειδοποιήσεις: 0

Ημ/νία & ώρα ανάρτησης:
22/3/2012 19:26

αρμεκτική μηχανή κρατάει γάλα ;
πήρα μια μικρή αρμεκτική φορητή , το θέμα είναι οτι αφήνει γάλα στα ζώα ρώτησα κάποιους και μου είπαν οτι έτσι είναι οι αρμεκτικές αφήνουν λίγο γάλα !!! το θέμα είναι πόσο γάλα , γιατί εμένα απο μια δοκιμή που έκανα σε 5 προβατίνες αφού τελείωσα με την αρμεκτική τα πέρασα και με το χέρι και μου έδωσαν επιπλέον 1,5 κιλο γάλα , είναι φυσιολογικό αυτό ; γιατί μιλάμε για 300 γραμάρια το ζώο άν κάνουμε τον πολαπλασιασμό επι τόσα ζώα μιλάμε για μεγάλη ποσότητα . να φταίει η αρμεκτική , να πάω να πάρω καμια άλλη η τα ίδια θα κάνει και εκείνη.

Karolina1
Member
Προειδοποιήσεις: 0

Ημ/νία & ώρα ανάρτησης:
10/4/2019 11:01

Εμεις ζωα δεν εχουμε,αλλα αυτο που λες το εχω ξανακουσει.Εγω εχω αλλη απορια,δεν κινδυνευει το ζωο με μαστιτιδα με τοσο γαλα να μενει μεσα;

Γρήγορη απάντηση στον χρήστη
Για να απαντήσετε θα πρέπει πρώτα να εισέλθετε ως μέλος(Είσοδος μελών) χρησιμοποιώντας όνομα και κωδικό. Εάν δεν έχετε τότε χρειάζεται να κάνετε απόκτηση πρόσβασης.

Πληροφορίες

Ενεργοί χρήστες: 0 | Φιλοξενούμενοι: 13 | Επισκέπτες σήμερα: 593 (Τελ. 24 ώρες)
Κανένα εγγεγραμμένο μέλος δεν έχει εισέλθει!

1990-2019 © www.agrotypos.gr. All rights reserved. XE: 0,328125 sec | Top
English version | Facebook | Twitter | Youtube | Olive clima | Credits | Xρήση Cookies / Πολιτική Απορρήτου | Τρόποι Πληρωμής | Bug report Αναφορά σφάλματος | Mobile version