Είσοδος μελών

Χρήστης:
Κωδικός:
Να με θυμάσαι 

Απόκτηση πρόσβασης
Yπενθύμιση στοιχείων πρόσβασης στο e-mail σας.

e-shop

Tags

ΑΜΠΕΛΙ & ΔΕΝΔΡΑ

ΑΡΟΤΡΑΙΕΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ

ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

ΕΚΤΡΟΦΕΣ

ΚΗΠΕΥΤΙΚΑ & ΑΝΘΟΚΟΜΙΚΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ & ΠΛΗΡΩΜΕΣ

ΦΟΡΕΙΣ, ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΙ

Αγροτύπος Forum

Περιοδικό

Για συνδρομητές

ΑγροΠροϊόντα

Quick Search Tip: Γράψτε τα αρχικά ή τμήμα της επωνυμίας του παραγωγού.

Προϊόντα κατά σύστημα παραγωγής:

Άλλες επιλογές:

Επιχειρήσεις

Quick Search Tip: Γράψτε τα αρχικά ή τμήμα της επωνυμίας της επιχείρησης.

Επιχειρήσεις κατά κατηγορία:

Άλλες επιλογές:

Συγγραφέας
Συζήτηση
carra
Member
Προειδοποιήσεις: 0

Ημ/νία & ώρα ανάρτησης:
26/4/2013 15:22

ανθρακες ο "θησαυρος"
Οσοι πηραμε κωδικους για το ΟΣΔΕ και ενιαια ενισχυση,μας περι
μενε μια δυσαρεστη εκπληξη.το συστημα μας κατευθυνει αυτοματα στην πυλη της ΕΑΣ που ειμαστε καταχωρημενοι και οχι κατευθειαν στον ΟΠΕΚΕΠΕ,οποτε δεν γλυτωνουμε ουτε καιτωρα απο την μασεγες!!!!!!!!!!

vioannidis
Member
Μέλος από: 17/5/2010

Ημ/νία & ώρα ανάρτησης:
27/4/2013 07:56

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΑ ΑΝΔΡΕΙΚΕΛΑ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΚΟΜΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΝΕ.Ο ΤΣΑΟΥΣΕΣΚΟΥ[ΤΖΑΝΕΤΟΣ] ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΙ ΑΓΡΟΤΟΠΑΤΕΡΕΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΦΕΡΕΙ ΤΟΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΟΣΜΟ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΟΝ ΦΕΡΑΝΕ.ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΜΟΙΡΟΙ ΕΥΘΗΝΩΝ.ΑΝ ΔΕΝ ΞΗΛΩΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΑΙ ΠΡΟΚΟΠΗ ΣΤΟΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΧΟΠΟ.ΜΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΟΥΝ ΟΡΘΙΟΙ ΜΕ ΑΒΑΝΤΑΔΩΡΟ ΤΟ ΥΠΑΑΤ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ 30ΑΝΤΑΡΗ [ΕΥΡΟ] ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ.ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΜΑΤΟΣΚΥΛΑ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΟΕΡΧΟΝΤΑΙ.ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/ΚΥΡΙΑΚΟ.

vioannidis
Member

Ημ/νία & ώρα ανάρτησης:
27/4/2013 12:21

ΗΔΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΒΛΕΠΩ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΑ ΑΤΜ ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΠΙΣΤΩΘΗΚΑΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ.ΤΑΛΑΙΠΟΡΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ ΒΛΕΠΕΤΑΙ ΣΤΡΙΜΩΧΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΟΥ-ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΚΑΙ ΕΚΤΗΘΩΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ,ΜΕ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΜΑΣ.

vioannidis
Member

Ημ/νία & ώρα ανάρτησης:
29/4/2013 17:25

ΜΠΗΚΑΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΤΕ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΑΡΘΡΟ 68[ΣΕΛΙΓΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 69] ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΜΕΝΟ.ΕΜΕΝΑ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΜΟΥ ΚΛΕΒΟΥΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 500 ΕΥΡΩ.ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΛΗΓΟΥΡΙΑ ΤΗΣ ΠΛΑΤΕΙΑΣ ΒΑΘΗΣ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ.ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ de maximoym.

panos
Member

Ημ/νία & ώρα ανάρτησης:
29/4/2013 20:22

Για τους αιγοπροβατοτροφους μπηκαν τα λεφτα για το αρθρο 68 για τα βοοειδη δεν εχει τιποτα?ξερει κανενας ποτε και αν παρουν κατι και αυτοι?

andreas
Member

Ημ/νία & ώρα ανάρτησης:
30/4/2013 13:08

vasili παρε τηλ στον οπεκεπε κ ρςτα το ποσο που σου εχει εγκριθει κ μετα τσεκαρε το ποσο που σου βαλανε.... κ αμα βρεις ακρη χερετησματα.....

vioannidis
Member

Ημ/νία & ώρα ανάρτησης:
1/5/2013 11:22

ΕΓΩ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΤΟ ΑΡΘΡΟ 68 ΘΑ ΓΙΝΕΙ 69,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ.ΤΟ ΚΛΕΨΙΜΟ ΠΑΕΙ ΣΥΝΕΦΟ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΠΟ ΤΟ ΝΤΕ ΜΑΞΙΜΟΥΜ ΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΚΑΝΕΙΣ?ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΜΠΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟΥΣ ΒΟΥΝΙΣΙΟΥΣ,ΕΙΔΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ?ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΑ>.................................................

xristakis7
Member

Ημ/νία & ώρα ανάρτησης:
1/5/2013 16:05

ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΝΤΕ ΜΙΝΙΜΟΥΜ ΠΗΡΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΑΡΘΡΟ 68.. ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΗΜΙΟΡΕΙΝΟΣ ΠΡΟΒΑΤΟΤΡΟΦΟΣ...!!! ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ.. ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΑΝ ΣΤΑ Α@@@@@ ΤΟΥΣ...

vioannidis
Member

Ημ/νία & ώρα ανάρτησης:
1/5/2013 17:36

ΟΙ ΠΡΟΒΑΤΟΤΡΩΦΟΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΚΙΛΚΙΣ ΠΛΗΡΩΘΗΚΑΝ ΜΕ 2,5 ΕΥΡΩ[69] ΣΟΡΥ 68 ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ.ΑΠΟ ΤΟ ΝΤΕ ΜΑΞΙΜΟΥΜ ΟΙ ΟΡΕΙΝΟΙ ΑΓΕΛΑΔΟΤΡΩΦΟΙ ΠΗΡΑΝ 16 ΕΥΡΩ ΚΑΤΑ ΚΕΦΑΛΗ.ΕΜΕΙΣ ΤΗ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ?ΑΦΟΥ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΜΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΩΣΕΙ 5 ΕΥΡΩ ΣΤΑ ΨΥΧΑΝΘΗ[ΨΕΜΑ ΜΕΓΑΛΟ],2] Ε.Φ.Κ ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΜΕΝΟ ΑΥΤΟ,3]ΕΞΩΤΙΚΗ,4]ΝΤΕ ΜΑΞΙΜΟΥΜ,ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ?ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΥΡΓΟ-ΚΑΘΗΓΗΤΗ[ΝΑ ΤΟΝ ΓΛΥΨΟΥΜΕ ΛΙΓΟ] ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΣΤΕ ΣΤΗΝ ΩΠΑ ΣΑΣ?ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΛΑΝΑ ΤΟΥΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ Ο Γ.Γ ΤΟΥ ΥΠΑΑΤ Ο Κ.ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΤΑΝ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΟΥ-ΚΑΘΗΓΗΤΗ?ΤΟ ΣΟΙ ΠΑΕΙ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΠΑΙΔΙΑ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ.

panos
Member

Ημ/νία & ώρα ανάρτησης:
1/5/2013 17:40

Εμεις καποιοι ορεινοι προβατοτροφοι και αγελαδοτροφοι περιοχη αν.μακεδονιας πηραμε 68 αλλα de minimis οχι αν και μας λεγαν εδω και ενα μηνα οτι θα δωθουν μαζι. Η γνωμη μου βεβαια ειναι οτι τα λεφτα των de minimis θα ειναι ισα ισα για τις λαμπαδες των παιδιων.

vioannidis
Member

Ημ/νία & ώρα ανάρτησης:
1/5/2013 21:54

MAΓΟΣ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΟ.ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΙ ΓΛΥΨΗΜΟ ΠΕΦΤΕΙ,ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΒΡΗΚΑΝ ΣΚΟΥΡΑ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΟ ΧΑΖΟΚΟΥΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΛΑΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΛΟΓΗΣ Π@Π@ΡΑΣ.ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΑΘΗΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΕΡΤΙΠΙΑ.ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΜΑΟ- ΜΑΟ.ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΟΥΝΑΓΙΕ.ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΝΕ ΣΤΟΝ ΣΟΥΛΕΙΜΑΝ,ΣΤΟΝ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΛΑΝΤΕΣΙΑΝΟ,ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΟΥΣ-ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ.ΚΑΠΟΤΕ Η ΔΙΑΠΛΟΚΗ ΘΑ ΤΕΛΙΟΣΕΙ,ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΤΕΛΕΙΟΝΟΥΝ.ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΠΙΟΝ ΘΑ ΓΛΥΦΟΥΝ ΚΑΙ ΑΒΑΝΤΑΡΟΥΝ.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΧΑΜΟΥΤΖΗΔΕΣ.ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΒΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΡΕΙΦΕΡΙΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ,ΤΟΤΕ ΑΥΤΟΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ-ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΙ.

Γρήγορη απάντηση στον χρήστη
Για να απαντήσετε θα πρέπει πρώτα να εισέλθετε ως μέλος(Είσοδος μελών) χρησιμοποιώντας όνομα και κωδικό. Εάν δεν έχετε τότε χρειάζεται να κάνετε απόκτηση πρόσβασης.

Πληροφορίες

Ενεργοί χρήστες: 0 | Φιλοξενούμενοι: 3 | Επισκέπτες σήμερα: 277 (Τελ. 24 ώρες)
Κανένα εγγεγραμμένο μέλος δεν έχει εισέλθει!

1990-2014 © www.agrotypos.gr. All rights reserved. XE: 0,9179688 sec | Top
Site Credits | Bug report Αναφορά σφάλματος | Mobile version